Hakkımızda

C2C Yazılımı kurulduğu 2005 yılından bu yana e-ticaret yazılımları üzerine faaliyetlerini sürdürmekte ve projeler üretmektedir. Araştırma geliştirme (ar-ge) çalışmalarını tamamen kendi öz kaynakları, bilgi birikimi ve teknolojisiyle gerçekleştirmektedir.

 

2005 Yılında 2 kişilik kadrosuyla faaliyetine başlayan C2C Yazılımı, bugün itibari ile 14 kişilik uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Şirketin merkezi, satış, pazarlama, destek ve tasarım birimleri İstanbul Maltepe ilçesindedir. C2C Yazılımı, hizmetlerini datacenterda barınan 35 sunucudan oluşan donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır. C2C Yazılımı sunucuları 3 katmanlı güvenlik sistemi ile korunmakta olup tüm veritabanı ve uygulamalar 3 katmanlı yedekleme sistemleri ile güvence altına alınmıştır.

 

E-ticaret sektörünün paydaşları ile güçlü işbirlikleri olan C2C Yazılımı ‘ın Garanti Bankası, Akbank ve Finansbank ile bu bankaların kurumsal müşterilerine yönelik kampanyaları, lojistik sektörünün lider şirketi UPS Kargo ile stratejik işbirliği ve sektörel tedarikçiler ile işbirlikleri bulunmaktadır.

 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin güvenini ve desteğini kazanarak bu yolda e-ticarette lider firma olmak,

Yeni projeler geliştirerek girişimcilere kolaylık sağlamak,

E-ticarete yeni bir boyut getirerek sektörde fark yaratmak.

 

 

Misyonumuz

E-ticarete adım atmak isteyen ve mağazasını eticarete taşımak isteyen girişimciler için buradayız,

Yenilikçi, sorumlu ve müşteri odaklıyız,

Eticarete ilişkin profesyonel çözümler ve geliştirmeler sunmakta,

Teknolojiye ayak uydurarak AR-GE çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Demo Talebi

Merkez : Acıbadem Mah Çeçen Sk. Akasya Residence A1 Kule No : 150 ÜSKÜDAR – İSTANBUL