Sınırsız E-Ticaret Paketi!

Corporate e-ticaret paketi ile 1 günde e-ticaret siteniz kurulur.

  • Gelişmiş E-Ticaret yönetim paneli
  • Xml tedarikçi entegrasyonları
  • Kargo api entegrasyonları
  • Hediye N11 ve Gittigidiyor Entegrasyonu
  • Gelişmiş Seo altyapısı

Ücretsiz Temalar

Corporate E-Ticaret paketinde ücretsiz kullanabileceğiniz mobil uyumlu tasarımlar.

Corporate E-Ticaret

Xml Entegrasyonu, Bayilik, Webservis, Pazaryeri entegrasyonları gibi özelliklerin tümü burada.

  • Pazaryeri Entegrasyonları
  • Tüm Ödeme Entegrasyonları
  • Gelişmiş Raporlama Özellikleri
  • Gelişmiş Kampanya Yönetimi
  • Sınırsız Trafik, Web Alanı
Sıkça Sorulan Sorular

Corporate E-Ticaret Paketi ile Hangi Sanal Pos Entegrasyonlarını Kullanabilirim?

Tüm e-ticaret paketlerimizde yurtiçi tüm sanal pos entegrasyonları ve paytr,payu, iyzico gibi tüm alternatif sanal pos firmalarının entegrasyon çözümleri ücretsizdir.

Eğitim hizmetleriniz nelerdir?

C2C Yazılımı kurulduğu günden itibaren müşterilerine birebir ve sınırsız eğitim vermektedir. Tek yapmanız gereken, müşteri temsilcimiz ile görüşerek eğitim tarihi belirlemeniz, sonrasında size atanan özel e-ticaret uzmanından e-ticaret ve panel eğitimi alabilirsiniz.

Ürün ve Kategori Sınırı varmı?

E-Ticaret sitenize sınırsız ürün ve kategori yükleyebilirsiniz. Fakat sisteminizin stabil çalışabilmesi için 100.000 üründen fazla ürün yüklemenizi tavsiye etmemekteyiz.

Corporate E-Ticaret paketinin yıllık yenileme bedeli nedir?

Yıllık yenileme bedeli E-Ticaret hizmeti kapsamında hosting domain ssl ve 1 yıl boyunca alacağınız destek hizmetlerini kapsayan yıllık ödenenen kiralama bedelleridir. Platinum E-Ticaret paketimizin yıllık yenileme bedeli 1600 TL dir. E-Ticaret paketi lisans başlangıç tarihinden itibaren bir yıl sonra alınmaktadır.

Tüm E-Ticaret Paketleri

Canlı Destek özelliği mevcut mu?

Corporate e-ticaret paketinde canlı destek modülü, ürün detayında yakınlaştırma(zoom) gibi özelliklerin bir çoğu bulunmaktadır.

Fatura yazdırma özelliği var mı?

Corporate e-ticaret paketinde fatura yazdırma, kargo fişi yazdırma özellikleri bulunmaktadır.

Xml Entegrasyonu nedir?

Türkiye’de ürünlerini e-ticaret sitelerine veren birçok tedarikçi bulunmaktadır. Örneğin X tedarikçinin ürünlerini internet sitenizde satmak istiyorsunuz. X tedarikçide binlerde ürün olduğu için bu ürünleri tek tek e-ticaret sitenize girmeniz ve stok sayılarını güncel tutmanız imkansız. Bu noktada xml entegrasyonu ile X tedarikçinin tüm ürünlerini e-ticaret sitenize ekliyoruz. Sonrasında belirli periyotlarla çalışan yazılımlarla stok sayılarının tedarikçi stokları ile eşitlenmesini sağlıyoruz. Böylelikle sipariş geldiğinde ürün stoğunuzda görünecek ve tedarikçiden ürünü tedarik ederek müşterinize gönderebileceksiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu nedir?

Pazaryeri entegrasyonu ile n11, gittigidiyor, hepsiburada, trendyol, amazon gibi pazaryerlerine ürünlerinizi aktarabilirsiniz. Aynı şekilde akakçe, n11, hepsiburada, gittigidiyor gibi pazaryerlerine gelen siparişlerinizi e-ticaret yönetim panelinizde görebilirsiniz.

Tasarımda neleri değiştirebilirim?

Corporate e-ticaret paketi ile yönetim panelinizde yer alan özel css alanı sayesinde kendi css kodlarınızı yazabilirsiniz. Banner, html gibi alanlarla sitenizdeki birçok tasarımsal öğeye müdahale edebilirsiniz.

Temalarınız ücretli mi?

50’den fazla mobil uyumlu responsive temamız ücretsizdir. Beğendiğiniz tema bizde yok ise özel tasarım hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Hazır Tasarımlar
Online Pazaryeri Sitenizi Hemen Açın.
Ücretsiz Demo Sitenizi Açın
Demo Talebi

Merkez : Acıbadem Mah Çeçen Sk. Akasya Residence A1 Kule No : 150 ÜSKÜDAR – İSTANBUL